Dárky pro učitele

Hledáte dárky pro paní učitelku nebo pana učitele? Drobné dárky pro učitele, který dávají děti svým učitelům na konci školního roku při vysvědčení jako poděkování za trpělivost. Skvělé dárky i ke dni učitelů, který v České republice slavíme 28. března, v den výročí narození Jana Amose Komenského.

Je vám jasné, že práce učitelů je těžká a náročná. Znáte svoje ratolesti a tak víte, jak je složité něco jim vysvětlit a udržet jejich pozornost. Učitelé vašim dětem věnují velkou energii a proto jim chcete dát při vysvědčení alespoň malý dárek. Krásný dárek pro paní učitelku nebo pana učitele může být hrníček nebo dárková čokoláda. Originální dárek bude jistě energetický nápoj, jako poděkování za věnovanou energii paní učitelky a pana učitele.

Dárkové bedny obsahují sekt, kosmetiku, čokoládu nebo například pěnivou šumivou bombu a další. Kosmetika použitá v našich bednách je výhradně česká od výrobce Bohemiagifts splňující ty nejnáročnější parametry. Dárkové čokolády a to ať sypané nebo balené jsou té nejvyšší kvality. Tyto sady balíme do plechových nebo dřevěných beden. Dřevěné bedny jsou ze smrkového dřeva, opracované těmi nejšikovnějšími truhláři z Liberecka. Věnujte box co i po spotřebování obsahu bude krásnou památkou.

Zobrazuji všech 8 výsledků

Dárková dřevěná bedna – pro štěstí

699,00 

Dárková dřevěná bedna XL – pro štěstí

999,00 

Dárková dřevěná bedna – Levandule

999,00 

Dárková dřevěná bedna malá – Růže

599,00 

Květinový plechový box – pro štěstí

449,00 

Vintage dřevěný box pro ženu s mega hrnkem

949,00 

Dárková dřevěná bedna malá – Levandule

749,00 

Dárkový box pro skvělou paní učitelku

399,00