Za projektem Darujbednu stojí česká rodinná firma Mediabox, s.r.o. Zakládáme si na poctivé ruční výrobě a díky tomu, že jsme výrobci převážné části nabízeného sortimentu, máme 100% kontrolu nad procesem výroby a kvalitou. Naše originální dárkové bedny si ručně připravujeme v našem závodě ve Stráži pod Ralskem.

V našem portfoliu naleznete nejrůznější bedny, koše a boxy, kterým můžete udělat radost rodině, blízkým, přátelům, zkrátka všem, kdo si od vás zaslouží dárek. Neoblíbenější jsou dřevěné bedny, které mají potištěné vysouvací víko, díky kterému se na rozdíl od konkurence do bedny velmi snadno dostanete. Bedna tak obdarovanému může následně sloužit i po spotřebování obsahu dál. Obsah beden ve většině případů sami vyrábíme a najdete tam z našeho sortimentu především kosmetické výrobky, dárkové předměty a potraviny. V našem sortimentu dále naleznete i dárkové plechové koše, které obsahují kosmetické výrobky pro péči o celé tělo.

Naše nabídka zahrnuje jak dárky pro nejrůznější příležitosti, tak i pro jednotlivé členy rodiny i zájmové skupiny. Najdete u nás tak dárky pro celou rodinu od maminek až po dědečky, pro kamarádky i pro zamilované. Vybírat můžete i z tématicky laděných beden pro rybáře, myslivce, učitele nebo např. hasiče.

Kromě dárkových beden vyrábíme pod značkou Bohemia Gifts celou řadu kosmetických výrobků, originální kosmetické dárky, vinnou, bylinnou, přírodní a ručně vyráběnou kosmetika obohacenou o přírodní bylinné a ovocné extrakty a v neposlední řadě jemné kosmetické výrobky pro děti pro šetrnou péči o dětskou pokožku.

Značka BohemiaGifts je součástí divize, která produkuje kosmetické výrobky pod obchodními značkami Bohemia Cosmetics, Bohemia Natur nebo Bohemia Herbs.